מי אנחנו

הסיפור שלנו

מי מאיתנו אינו מכיר את התחושה המשחררת בספורט? הלחץ היום יומי שנעלם קליל בדפיקת הלב המואצת הראשונה, הריכוז המנטאלי, שחשבנו שהוא מנת חלקם של נזירים בודהיסטים בלבד, ופוגש אותנו ברגעים בהם אנו הופכים לחלק מהמים עצמם.

 

ולבסוף השלווה, לאחר שכיחת האדרנלין בדם, שגורמת לנו להישבע כל פעם מחדש, שאין תחליף לזה.

 

את אותה התחושה אשר פגשתי בה לראשונה, עוד בהיותי נער כשחיין מקצועי בקבוצת מכבי חיפה, לא הרפתה ממני עד היום. מה שהוביל אותי, לאחר פרישה זמנית מתחום השחייה, לימודי תואר שני בסיעוד וניהול מערכות בריאות, והקמת משפחה, בגיל 38, קצת זקן יותר, ועם הרבה פחות זמן פנוי, לחזור לעולם הזה.

יגידו  ובצדק, כל בעלי המשפחות והקריירה באשר הם - הרי בכדי להיות ספורטאי, דרוש הזמן, דרושה ההתמסרות, ואת תמורות הזמן בגוף (או כל תירוץ אחר לכרס הפוגשת אותך בסביבות העשור השלישי לחייך) בכלל אפילו יעדיפו לא להזכיר.

אך יסכימו איתי, חברי שאותם אני מאמן שדרך כבר קיימת, ואפילו מאוד פשוטה, לשלב את הספורט בחיינו גם בלי לעשות מהפך דרמטי שובר מסגרות.

 

את עולם המים הפתוחים הכרתי לפני כ- 8 שנים.

החיבור עם הים היה מיידי. נחשפתי לעולם חדש אך אינו מפותח כלל. ניסיתי למצוא מסגרות להתאמן ולהתחרות בים, ולמרבה הפלא, בעבר הנראה כיום רחוק מאוד, מסתבר שאנשים פשוט לא התאמנו בים.

לפני 8 שנים תחום המים הפתוחים נראה דבר מפחיד להיכנס אליו - הים, שכיאה לגדול בכוחות הטבע, אינו צפוי עובדה המקשה על מפיקי אירועי ספורט.

מהר מאוד הבנתי שנדרש שמישהו ירים את הכפפה ויפתח את הענף הזה.

 

כך בעצם נולד רעיון Perry Pro - הפקת אירועי ספורט.

עם קצת אומץ ורוח ההרפתקנות, היינו מבין החלוצים להפקת תחרויות המים הפתוחים בים התיכון, הראשונות בישראל.

 

עם הזמן וההתלהבות נולדו עוד רעיונות רבים וביניהם גם מחנות אימונים בים ומשחים נודדים (שלושה ימים בשלושה ימים).

 

החברה חשפה אלפי שחיינים וספורטאים ישראלים לענף המים הפתוחים  ופיתחה אותו. כיום אלפי אנשים זכו להיות חלק ממשפחת המים הפתוחים בישראל.