אימונים

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/10

לדעתי, בזמן שכתבו דני סנדרסון ואלון אולארצ'יק  את השורה "בן דוד שלי רצה לשחות כדי לצוף קבוע, למד שחיה בהתכתבות אצל מציל ידוע" הם לא באמת ידע שהבדיחה שלו תהפוך לדרך האימון המובילה בתחום השחייה אצל שחיינים ושחייניות שאינם רק ספורטאים, אלא בעלי משפחות וקריירות שאינם קשורת לתחום ספורטיבי כלשהו. 

אז איך זה עובד?

יגידו  ובצדק, כל בעלי המשפחות והקריירה באשר הם - הרי בכדי להיות ספורטאי, דרוש הזמן, דרושה ההתמסרות, ואת תמורות הזמן בגוף (או כל תירוץ אחר לכרס הפוגשת אותך בסביבות העשור השלישי לחייך) בכלל אפילו יעדיפו לא להזכיר.

 

אך יסכימו איתי, חברי שאותם אני מאמן מזה כבר כ- 6 שנים, שדרך כבר קיימת, ואפילו מאוד פשוטה, לשלב את הספורט בחיינו גם בלי לעשות מהפך דרמטי שובר מסגרות.

היתרון הבולט שבשיטת ההתכתבות, הוא היכולת לשלב את השחייה בחיי היומיום, בלי לגרוע מדברים חשובים לא פחות בחיינו.

ואפילו יותר מכך, מכיוון שלא תמיד קל למצוא קבוצה עם לוח זמנים המתאים לשלנו, תוכנית האימון השבועית האישית מתאימה את עצמה לצרכים האישיים שלנו, בכדי שנוכל להספיק להכין אוכל לילדים, וללכת לסרט עם האישה אחרי האימון.

השיטה פשוטה מאוד, נוחה, דינאמית וניתנת ליישום אצל כל אחד - לאחר אימון ופגישת היכרות, על מנת לקבל מושג כללי על כל אחד מהשחיינים, תקבלו תוכנית אימונים שבועית אישית, שתכלול אימון אישי או קבוצתי בהתאם לצרכים, תוך כדי ניטור ההתקדמות האישית, ומענה מקצועי לכל השאלות והמענות.